Odzież męska w żywych kolorach - kolorowe kurtki

4/01/2015

Jeśli należysz do typu mężczyzny, który nie cierpi nudnych barw, wciąż królujących na polskich ulicach – ten sezon będzie należał do Ciebie! Żywe kolory to zdecydowany hit tego sezonu, który powinien odmienić oblicze typowego polskiego mężczyzny. Wystarczy dać się ponieść panującym trendom i znaleźć ubrania w takim kolorze, który perfekcyjnie wyrazi nasz temperament.

Kolorowe kurtki męskie


Uważasz, że okrycie wierzchnie powinno być stonowane, a jedyne słuszne barwy to uniwersalna czerń czy granat? Czas zmienić swoje myślenie i przejrzeć ofertę dobrych sklepów! Obecnie najlepszym wyborem są fantastyczne męskie kurtki pikowane, które są nie tylko wygodne, ale również wspaniale wyglądają.

Kolorowa kurtka pikowana

Dzięki temu, że moda na noszenie kolorowych ubrań w końcu dotarła także do Polski, w sklepach zauważyć można prawdziwe zatrzęsienie kurtek we wszelkich fantazyjnych barwach. Jest to doskonała wiadomość, dla każdego mężczyzny, który chce wyglądać modnie i przede wszystkim oryginalnie.

Niebieska kurtka na wiosnę

Na jakie kolory powinniśmy stawiać? Tak naprawdę ogranicza nas jedynie fantazja i własne upodobania. Najczęściej jednak panowie decydują się na kurtki czerwone, zielone i niebieskie. Warto podkreślić, że kolory te powinny być wyraziste i żywe, a nie spłowiałe i matowe – taka barwa nie zachwyci nikogo.

Zielona kurtka męska

Do czego ubrać takie kolorowe kurtki?


Kurtki pikowane sprawdzają się idealnie w wielu różnych stylizacjach, choć większość panów preferuje ubieranie ich na mniej oficjalne wyjścia. Świetnie wyglądają w połączeniu z tradycyjnymi jeansami, ale warto także zaryzykować skomponowanie takiej kurtki z kolorowymi spodniami. Połączenie intensywnych kolorów to w tym sezonie wręcz obowiązek!

Cieniowana kurtka męska

Oczywiście panowie, którzy nie należą do osób gotowych na tak duże wyzwania modowe, również mogą korzystać z kolorowych kurtek! W połączeniu z nieco bardziej eleganckimi i stonowanymi stylizacjami, kurtki o wyrazistych kolorach mogą stanowić doskonałe ich dopełnienie i stać się przysłowiową „kropką na i”. W ten sposób nawet klasyczny ubiór może nabrać wyjątkowo modnego charakteru. 

Sprawdź również

0 komentarze

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe