Propozycje ciekawych bluz męskich

3/09/2015

Wraz z nastaniem wiosny zaczynamy dostrzegać konieczność rozstania się z t-shirtem nawet, jeśli był wyjątkowo praktyczny i atrakcyjny wizualnie. Jego miejsce powinna zająć bluza, najlepiej przy tym, aby charakteryzowały ją te same atrybuty. Czas zatem na postawienie pytania o to, jakie bluzy męskie wybrać tej wiosny.

Po pierwsze – WYGODA

Nie ma znaczenia to, czy bluza ma kaptur, czy też nie. Kluczem do sukcesu jest wybór ubrań wygodnych, a więc takich, w których mężczyzna nie tylko dobrze wygląda, ale i znakomicie się czuje. Niedopuszczalne jest zatem wybieranie bluz o rozmiar za małych tylko po to, aby przekonać samego siebie, że nasza sylwetka wcale się nie zmienia pomimo braku wystarczającej aktywności fizycznej. Nie warto jednak również wybierać bluz zbyt szerokich i za dużych, podwijane rękawy i pomarszczony materiał wyglądają bowiem wyjątkowo mało atrakcyjnie.

Po drugie – ORYGINALNOŚĆ

Na nietypowe rozwiązania stawia dziś nie tylko moda damska, ale i projektanci przygotowujący kolekcje z myślą o panach. Jeśli zatem chcemy podążać z duchem czasu, nie musimy zwracać się wyłącznie ku klasyce. 

Bluza męska fullprint
Wiosną modne są żywe kolory, które odwracają uwagę od otaczającej nas szarości, nic nie stoi przy tym na przeszkodzie temu, aby wejść w posiadanie bluzy o mniej standardowym kroju.

Kolorowa bluza męska

Po trzecie – ADEKWATNOŚĆ DO SYTUACJI

Kupując bluzy męskie musimy zadać sobie pytanie o to, w jakim celu decydujemy się na taki krok, nieco inaczej prezentują się bowiem te, w których zamierzamy biegać po parku, a inaczej te, w których umówimy się na spotkanie ze znajomymi. Na szczęście, z pomocą przychodzą nam projektanci mody, w sprzedaży coraz więcej jest więc uniwersalnych fasonów prezentujących się znakomicie bez względu na okoliczności.

Bluza sportowa męska

Sprawdź również

1 komentarze

  1. Full printy są mega modne i naprawdę dobrze wyglądają, szczególnie z innym printem, ale to już wyższa szkoła jazdy

    OdpowiedzUsuń

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe