Bluzy i koszulki męskie fullprint

3/09/2015

Odzież męska full print – bądź trendy w każdej sytuacji!

Ubiór mężczyzny w niezobowiązujących sytuacjach powinien być oczywiście wygodny, ale także oryginalny i modny. Nawet wychodząc do kina, na spacer z psem czy do znajomych powinniśmy pamiętać o zwróceniu szczególnej uwagi na to co na siebie wkładamy. Znalezienie odpowiednich ciuchów nie będzie jednak problemem biorąc pod uwagę fakt, iż obecnie wybór w każdym dobrym sklepie jest naprawdę duży. Szczególną popularnością, także wśród mężczyzn, cieszą się obecnie koszulki i bluzy full print, które szybko stały się prawdziwym hitem.

T-shirt fullprint kwiaty

Co to jest full print?

Full print to najbardziej nowoczesna technika drukarska, które gwarantuje doskonałą jakość grafiki pojawiającej się na odzieży. Każdy wzór, którym może być nawet zdjęcie, wygląda niezwykle realistycznie, a możliwość zastosowania dowolnej ilości kolorów podczas nadruku sprawia, że barwy takiej koszulki czy bluzy są bardzo żywe. W efekcie otrzymujemy świetnej, niemal fotograficznej jakości nadruk, a dzięki temu również bardzo oryginalną odzież. Najmodniejsze ubrania tego typu są w całości pokryte daną grafiką, przez co wyglądają po prostu fantastycznie i zdecydowanie wyróżniają z tłumu jednobarwnych koszulek, których na ulicach jest pełno.

T-shirt męski fullprint czaszka

Dla kogo i do czego pasuje full print?

Kto powinien nosić odzież full print? Tak naprawdę każdy kto nie lubi nudy, ceni sobie modne rozwiązania najlepszej jakości i chce postawić na coś wyjątkowo oryginalnego. Gdyby ulice zapełniły się mężczyznami w koszulkach i bluzach z nadrukiem full print, polskie miasta stałyby się zdecydowanie bardziej radosne i pozytywne! Oferta odzieży tego typu jest obecnie naprawdę bogata, dzięki czemu każdy modny mężczyzna powinien znaleźć odpowiednią dla siebie grafikę.

T-shirt męski New York

Zarówno bluzy jak i koszulki z nadrukiem full print to fantastyczny trend, jednak zdecydowanie nie będzie to właściwy element eleganckich stylizacji. Taka odzież najlepiej sprawdza się w połączeniu z jeansami czy spodniami casualowymi, podczas bardziej swobodnych spotkań, które nie wymagają od nas zachowania pewnych określonych zasad ubioru. Odzież full print może być podkreślona przez spodnie w żywych kolorach, jak czerwień czy zieleń, ale warto zachować umiar jeśli nadruk na koszulce również jest bardzo wyrazisty.

Sprawdź również

0 komentarze

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe