Skórzane elementy odzieży hitem sezonu

10/02/2014

Na pytanie, co jest prawdziwym hitem sezonu jest jedna dobra odpowiedź: skórzane dodatki na odzieży. Skóra jest materiałem klasycznym i uniwersalnym, pojawiającym się praktycznie w każdym sezonie pod inną postacią. Obecnie na topie są skórzane elementy na odzieży, nadające ubraniom niepowtarzalnego, wyjątkowego charakteru.

Skórzana klasyka

Skórzane elementy mogą pojawiać się praktycznie na każdym ubraniu. Są bardzo popularne w przypadku marynarek czy kurtek. Skórzane elementy sprawiają, że ubranie prezentuje się jeszcze bardziej elegancko. Ze skóry wykonane mogą być zarówno patki na rękawach, same rękawy, jak również kieszenie czy inne fragmenty ubrania. Warto zdecydować się również na ubrania z wieloma elementami ze skóry, co prezentuje się wyjątkowo interesująco. Marynarka ze skórzanymi wstawkami czy t-shirt ze skórzanymi rękawkami są doskonałą podstawą wielu stylizacji w tym sezonie.

Kurtka ze skórzanym elementem


Z czym łączy się skóra

Skóra doskonale wygląda w połączeniu z wieloma materiałami. Znakomicie komponuje się z dżinsem, bawełną czy lnem.

Bluza Bellfield Oshawa

Jak nosić ubrania ze skórzanymi elementami

Ubrania ze skórzanymi fragmentami są już dekoracyjne same w sobie, więc należy rozsądnie zestawiać je z innymi elementami stylizacji. Starajmy się więc, aby pozostałe elementy były utrzymane w klasycznym, bezpiecznym nurcie, co pozwoli wysunąć się ubraniom ze skórzanymi dodatkami na pierwszy plan. Na koniec przykład skórzanego dodatku w tak klasycznym elemencie garderoby, jakim jest prosty t-shirt.

T-shirt ze skórzaną kieszonką

Sprawdź również

0 komentarze

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe