Bellfield - prezentacja marki

4/25/2014

Bellfield

W Bellfield naszą podstawową zasadą jest tworzenie odzieży, która będzie atrakcyjna dla inspirujących mężczyzn i kobiet obecnych czasów. Lubimy projektowanie kreacji sprawiających, że ich właściciel wyróżnia się z tłumu i eksponujących naturalny styl. Nasz firmowy zespół projektantów nie szczędzi kosztów podczas czerpania inspiracji ze wszystkich zakątków świata i wykorzystywania jej w swoich udanych kolekcjach.

Bluza Bellfield Jeremy
Ze względu na to, że początkowo, w latach 70., zostaliśmy stworzeni jako organizacja zajmująca się projektowaniem, staliśmy się marką z bogatym doświadczeniem, produkującą wysokiej jakości odzież charakteryzującą się profesjonalnym wykonaniem. Niedawno zostaliśmy nominowani do nagród Drapers Independent Awards oraz Drapers Awards w kategorii Young Fashion Brand of the Year (młoda marka modowa roku), dzięki czemu nasz brand zdobył pozycję lidera w branży.

Kurtka przejściowa Bellfield
Nasze kolekcje na sezon Jesień / Zima prezentują bogate wzory wykonane na drutach, grubo watowane kurtki typu parka i koszule inspirowane dziedzictwem. Nasze propozycje na sezon Wiosna / Lato obejmują tropikalne wzory, przewiewne koszulki i akcesoria w pastelowych barwach.
Zatem napełnij swój koszyk i dołącz do naszej rewolucji spod znaku dziedzictwa! Produkty angielskiej marki Bellfield, na polskim rynku znajdziesz w sklepie internetowym MAJESSO.pl

Sprawdź również

0 komentarze

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe