Modna czerwień w męskim ubiorze

2/27/2014

Szukasz koloru, który wiosną wyróżni Cię z tłumu i pozwoli na tworzenie ciekawych i modnych stylizacji? Wybierz czerwień, prawdziwy hit tego sezonu! Zazwyczaj kolor uważany był za odcień, zarezerwowany dla przedstawicielek płci pięknej. Kojarzy się bowiem z namiętnością, kobiecością i seksapilem. Obecnie jednak zauważa się transformację schematów koloru czerwonego, co sprawia, że przekonuje się do niego coraz większa ilość mężczyzn. Dla nas kolor czerwony jest synonimem energii, siły, odwagi: dokładnie tych cech, które kojarzą się z byciem prawdziwym mężczyzną. 

Czerwona kurtka pikowana
Jak więc mamy się tak czuć, skoro w naszych stylizacjach przeważa czerń, granat i szarości? Czerwień jest, wbrew pozorom i obiegowej opinii, bardzo męskim kolorem. Ponadto, ta wyrazista i energetyczna barwa jest obecnie na topie. Nie jesteś do niej przekonany? Kup sobie czerwony krawat lub szalik. Zobaczysz, jak łatwo można z pomocą takiego niepozornego detalu przełamać stonowane kolory wielu męskich stylizacji. 

Czerwona kurtka męska
Chcesz zrobić krok dalej? Zainwestuj w czerwoną koszulę lub sweter, zestawiając je z ciemnymi spodniami. Prawdziwym hitem wiosny są jednak czerwone kurtki. Jeśli chcesz być modny w nadchodzącym sezonie, wybierz czerwoną, pikowaną kurtkę: połącz trendy i wyglądaj stylowo w każdej sytuacji!

Sprawdź również

0 komentarze

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe