Kurtki przejściowe najlepszym wyborem na wiosnę

2/15/2014

Koniec zimy czuć już w powietrzu, ale jednak wciąż jest za zimno na to, aby zamienić zimowe kurtki na te cienkie, wiosenne. Idealnym rozwiązaniem na wczesną wiosnę są kurtki przejściowe, znakomicie wpasowujące się w pogodę nadchodzących dni. Nie są tak grube jak kurtki zimowe, ale ochronią przed porannym chłodem o wiele lepiej niż cienkie, wiosenne wiatrówki.

Kurtka wiosenna D-Struct

Kurtki przejściowe są znakomitym rozwiązaniem na pierwsze dni wiosny. Do wyboru jest wiele modeli takich kurtek. Modne są kurtki pikowane: ciepłe, wygodne, eleganckie i pasujące do wszystkiego. Na uwagę zasługują również cieplejsze modele wiatrówek: z podpinką, chroniącą przez wiosennym wiatrem. Wczesną wiosną warto zainwestować w model z kapturem: jest praktyczny i pozwala być przygotowanym na każdą, również deszczową pogodę.

Kurtka przejściowa ze ściągaczami

Inwestując w modną kurtkę przejściową, zyskujesz podwójnie, ponieważ możesz ją nosić zarówno wczesną wiosną jak i jesienią, kiedy dni są coraz chłodniejsze. Taka kurtka znakomicie ochroni Cię przed chłodem i wiatrem, a poza tym zapewni modny i stylowy wygląd w każdej sytuacji!

Sprawdź również

1 komentarze

  1. Dobrze, że też pisze się o modzie męskiej :)

    A ja zapraszam do siebie. Dopiero zaczynam, ale jeżeli Ci się spodoba możesz zaobserwować, to zawsze motywuje! :)

    OdpowiedzUsuń

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe