Responsive Web Design w sklepie internetowym

8/29/2013

Pragniemy poinformować, że od dzisiaj nasz sklep wykonany jest w całości w technologii RWD, co oznacza łatwość zakupów na urządzeniach mobilnych. Całość została wykonana wspólnie z pracownikami firmy GOshop. Dynamiczny rozwój sieci nie może ominąć i nas!

Responsive Web Design to nowe podejście, nowa filozofia tworzenia i budowania serwisów i aplikacji internetowych. Sklep stworzony jest w sposób, który pozwala na jego adaptację do wielkości ekranu/urządzenia czy okna przeglądarki. Strona prezentuje się więc w różny sposób w zależności od szerokości (rzadziej wysokości) wyżej wymienionych. Takie podejście do projektowania serwisów ułatwia Internautom czytanie zawartości, nawigację oraz ogranicza potrzebę powiększania/pomniejszania i przewijania szczególnie na tabletach czy smartfonach.


Jeszcze do niedawna większość sklepów internetowych była projektowana z myślą o komputerach stacjonarnych i laptopach. W skrajnych przypadkach podstawowa wersja sklepu była wzbogacana o wersje mobilną  na telefony komórkowe i najczęściej charakteryzowała się brakiem jakiejkolwiek grafiki i często też okrojoną ofertą.

Dzisiaj spektrum urządzeń, na których możemy przeglądać strony internetowe jest ogromne. Poczynając od zwykłych telefonów komórkowych przez smartfony, tablety, laptopy, na komputerach stacjonarnych z ekranem o formacie 4:3 lub szerokokątnym kończąc. MAJESSO.pl wychodzi temu naprzeciw!


Od teraz możesz dokonywać zakupów w MAJESSO.pl w prosty sposób, gdziekolwiek jesteś! Wersje mobilne sklepu już na Ciebie czekają.

Sprawdź również

3 komentarze

  1. calkiem niezle rzeczy, naprawde mozna wybrac cos ciekawego a nie latwo mnie zadowolic w tej kwesti ,ceny takze przystepne .jedyny zarzut troche za malo produktow i dosyc wysoka cena za przesylke zagraniczna ogolem sklep na plus

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za miłe słowa. Tańsza wysyłka zagraniczna pojawi się w ciągu kilku dni.

    OdpowiedzUsuń
  3. Już jest tańsza opcja poprzez Pocztę Polską :)

    OdpowiedzUsuń

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe