Koszula męska idealna na studniówkę

1/09/2013

Sezon studniówkowy zbliża się wielkimi krokami. Po nastrojowych, rodzinnych Świętach Bożego Narodzenia i Sylwestrze, który dla wielu okazał się przedsmakiem balu maturalnego, wszyscy młodzi ludzie będą myśleć o szalonej zabawie w tą wyjątkową noc, sto dni przed maturą. Studniówka jest czasem, kiedy robi się podsumowania swojej edukacji oraz planuje ostatnie miesiące przed egzaminem dojrzałości. Tego wieczoru każdy maturzysta chce wyglądać wyjątkowo, elegancko i modnie, niezależnie od tego, czy spędza ten wieczór ze swoją dziewczyną, koleżanką czy zaprosił na zabawę siostrę. Strój należy oczywiście dopasować do miejsca, ponieważ studniówki mogą odbywać się w różnych lokalach, ale ważne jest to, aby każdy element był przemyślany i pasował do reszty stylizacji. 
 
Kobiety szukają w sklepach modnych i eleganckich sukienek na studniówkę, dopasowując do nich buty i dodatki. Mężczyzna powinien skupić się na zakupie eleganckiej koszuli, która może stać się głównym elementem każdego stroju. Idealnie sprawdzą się swobodne koszule męskie o modnym kroju. Studniówka jest przyjęciem w gronie znajomych ze szkoły osób, ale również nauczycieli, nie można więc zapomnieć o stylu i elegancji, idealne okażą się wygodne modele, niekrępujące ruchów, pozwalające na tańce do białego rana. Na studniówce nie radzi się zrezygnować z krawata. Powinien być on odpowiednie dobrany do reszty stroju. 
 
Pójście na bal maturalny wymaga galowego, eleganckiego stroju. Koszula może grać w tym przypadku pierwsze skrzypce. Świetnie zaprezentują się eleganckie koszule, pasujące do marynarki. Mogą być białe, kremowe, błękitne lub w delikatnym, fioletowym odcieniu. Mężczyzna może również dopasować koszulę do koloru kreacji partnerki, zwłaszcza, jeśli jest zaproszony jako gość i partner na bal maturalny swojej dziewczyny czy koleżanki. 
 
Koszula elegancka Carisma
 
Mężczyzna powinien być przede wszystkim elegancki. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie przesadzić z oryginalnością stylizacji. Jeśli decydujemy się na błyszczący garnitur, zainwestujmy w koszulę w klasycznym kolorze, aby nie oślepiać blaskiem os stóp do głów i nie wyglądać tandetnie. W przypadku prostej marynarki i spodni, można oczywiście dobrać do stroju bardziej awangardową koszulę i ciekawy krawat. Z kolei nowoczesna studniówka w modnym klubie daje większe możliwości, jeśli chodzi o stylizację. 
 
Biała koszula męska Carisma
 
Można postawić na niebanalne i oryginalne koszule, zarówno te proste jak i błyszczące, z ciekawymi, typowo karnawałowymi akcentami, aby tego wieczoru poczuć się naprawdę wyjątkowo. Naczelną zasadą przy wyborze koszuli jest jednak kierowanie się jakością, musi być ona wykonana z wygodnych i dobrej jakości materiałów, powinna być przewiewna i nie krepować w ruchów podczas szalonej zabawy studniówkowej do białego rana.

Sprawdź również

0 komentarze

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe