Co ubrać do jeansów

1/23/2013

W codziennym życiu każdy chce czuć się swobodnie a jednocześnie być modnie ubranym. Dziś większość ludzi chce się wyróżniać z tłumu, mieć swój niepowtarzalny styl. Wygląd ma szczególne znaczenie dla ludzi młodych. Muszą oni zdobyć akceptację grupy, do której chcą się zaliczać a ta często opiera się na akceptacji wyglądu. Młodzi bardzo krytycznie oceniają swoich rówieśników, potrafią wykluczyć kogoś z grupy tylko dlatego, że nie podoba im się jego wygląd, ubiór, zachowanie. Dlatego strój i wygląd jest dla młodzieży niezwykle ważny. Młodzi mężczyźni uprawiają sporty i dbają o swój wygląd tak samo starannie, jak młode damy. Oni również chcą być modni i podziwiani. A modnie można się ubrać już przy niewielkich nakładach finansowych, wystarczy odpowiednio zestawić ze sobą ubrania.

Młodzi mężczyźni najchętniej noszą jeansy. Te spodnie są zawsze na topie, zmienia się tylko ich fason i kolor. Nieustająco modne są spodnie wytarte, które sprawiają wrażenie używanych.

Czerwona bluza
Longsleeve z motywem brytyjskim
Do jeansów można założyć zarówno kolorowy T-shirt, koszulkę polo, jak i elegancką koszulę. Z racji panującej pogody, można skupić się na bluzie bądź longsleevie. Wszystko zależy od tego, co kto lubi nosić. Koszulki powinny być niepowtarzalne. Rysunek na koszulce wiele mówi o jej właścicielu, dlatego warto wybierać taki, który przykuwa uwagę, ale niekoniecznie jest wulgarny. Do jeansów pasuje również koszula. Na eleganckie okazje można założyć koszulę w kolorze białym lub czarnym w paski. Koszula powinna być dobrze dopasowana, tak, by podkreślać tors mężczyzny. Na co dzień można nosić koszule kolorowe, we wzorki lub gładkie, ale koniecznie wyprasowane.

Nakryciem wierzchnim pasującym do jeansów jest zarówno marynarka, kurtka, jak i płaszcz. Marynarka może mieć dowolny kolor i styl – tu wszystko pasuje. Pod marynarkę można włożyć zarówno T-shirt, sweter, koszulę albo bluzę z kapturem. Kurtki męskie też mogą być dowolne – puchowe, sportowe, skórzane, materiałowe – każda pasuje do jeansów. W płaszczu mężczyzna zawsze wygląda bardziej nobliwie niż w kurtce. Kiedyś płaszcz zakładało się tylko i wyłącznie do eleganckich garniturów, dziś zakłada się go także do jeansów.

Longsleeve z kołnierzem

Na wiosnę i jesień bardzo popularne stają się kamizelki (bezrękawniki). Pasują one doskonale do jeansów. Są również niezwykle praktyczne i zawsze pozostają modne. Zazwyczaj mają bardzo dużą ilość kieszeń i chronią organizm przed utratą ciepła. Od dłuższego czasu na topie są kamizelki puchowe, pod które można włożyć bluzę z długim rękawem, sweter czy bluzę z kapturem.

Jako nakrycie głowy świetnie pasuje do jeansów kapelusz. Można go nosić zarówno w upalne dni jak i w zimowe chłody. Stanowi on bowiem ochronę przed słońcem jak i wiatrem czy deszczem. Mężczyzna noszący kapelusz niewątpliwie wyróżni się z tłumu i przyciągnie wzrok. Kapelusz może być wykonany z materiału, ale latem jak najbardziej można nosić kapelusz słomkowy.

Jeśli chodzi o obuwie, to do jeansów pasują zarówno sandały, eleganckie botki jak i młodzieżowe martensy. Dobór obuwia należy dostosować do pozostałej części garderoby. Ważne, aby całość pasowała do siebie.

Sprawdź również

0 komentarze

Spamerskie komentarze z linkiem będą moderowane.

Polub nas na Facebooku

Dodaj do kręgów na G+

Subscribe